Znakowanie produktów elektrycznych i elektronicznych

Zależnie od użytego materiału otrzymuje się etykiety o konkretnych właściwościach, idealne do różnorodnego wykorzystania w tych branżach.

Proces produkcji sprzętu elektronicznego w ostatnich latach przeszedł prawdziwą metamorfozę. Każdy podzespół jest kontrolowany i śledzony na wszystkich jego etapach. Dzięki takiemu działaniu przedsiębiorstwa są w stanie oferować doskonałą jakość przy jednoczesnym minimalizowaniu ilości odpadów. Etykiety, jakimi są znakowane płytki PCB oraz inne podzespoły, muszą wytrzymać wiele, ponieważ warunki produkcji i obróbki często należą do prawdziwie ekstremalnych zarówno jeśli chodzi o temperatury, jak i zastosowanie silnie działających środków chemicznych.

Jednak nie tylko podczas produkcji niezbędne jest etykietowanie. Dokładne zabezpieczenie towarów przed ingerencją niepowołanych osób to kolejny priorytet dla każdego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją komputerów, RTV, AGD, telefonów komórkowych i innego sprzętu elektronicznego.

Dzięki odpowiedniego typu etykietom producenci są w stanie zarówno zabezpieczyć opakowanie produktu przed nieuprawnionym otwarciem, jak i zabezpieczyć sam sprzęt, który jest objęty gwarancją i nie powinien być w tym czasie otwierany.

Nowoczesne, doskonałej jakości plomby spełniają wymagania, jakie są przed nimi stawiane przez cały okres gwarancyjny produktu, a często także po nim. Wszystko zależy od materiału, z jakiego wykonane zostały etykiety.

W Libeli zaopatruje się wiele firm z branż elektrycznej i elektronicznej. Klienci cenią sobie nasze wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie doradzić zarówno w sprawie materiałów, klejów, kalk oraz zadruku, jak i urządzeń drukujących czy kompleksowego wyposażenia stanowiska etykietującego na linii produkcyjnej.