Etykietowanie materiałów i wyrobów medycznych

Wszędzie tam, gdzie chodzi o ludzkie zdrowie i życie, trzeba działać niezawodnie i nie ma miejsca na pomyłki. W służbie zdrowia wszystkie działania przebiegają według ustalonego dla nich schematu, a każdy etap podlega ścisłemu monitoringowi, który umożliwiają właśnie etykiety.

Odpowiednio przygotowane etykiety wykorzystuje się między innymi:

  • w szpitalach – do identyfikacji pacjentów za pomocą stosownych opasek, w które wyposaża się ich podczas przyjmowania do placówki,
  • w laboratoriach analitycznych – do oznaczania próbek pacjentów,
  • w sterylizatorniach – do znakowania pakietów narzędzi chirurgicznych wykorzystywanych później podczas operacji,
  • w regionalnych stacjach krwiodawstwa i krwiolecznictwa oraz bankach krwi – do identyfikacji worków z krwią podczas jej poboru, transportu oraz przechowywania,
  • w produkcji leków – do zabezpieczania opakowań zapobiegającego nadużyciom, które mogłyby zagrozić życiu i zdrowiu ludzi.

Libeli od wielu lat współpracuje z klientami związanymi z branżą medyczną. W tym czasie wspólnie wypracowaliśmy rozwiązania, które idealnie trafiają w ich potrzeby. Nasze produkty spełniają rozbudowane normy, co jest konieczne, aby można było wykorzystywać je w branży medycznej. Dzięki temu klienci mogą sięgać po nie zawsze, gdy zaistnieje taka potrzeba.

Oferujemy zarówno etykiety z nadrukiem wykonanym zgodnie ze specyfikacją klienta, jak i etykiety czyste przeznaczone do samodzielnego zadruku. Ponadto w Libeli można nabyć rozbudowane zestawy sprzętowe dopasowane do potrzeb branż medycznej i farmaceutycznej.

Dysponujemy także materiałami eksploatacyjnymi w postaci np. odpowiednich kalk. Na każdym etapie realizacji zlecenia wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem.