Przywieszki bezklejowe

Wszędzie tam, gdzie znakowanie etykietami z klejem z różnych powodów nie jest możliwe, przywieszki bezklejowe są świetną alternatywą. Duża dostępność różnych materiałów do ich produkcji umożliwia znalezienie idealnego rozwiązania.

Tego typu przywieszki ze względu na materiały, z jakich zostały wykonane, mogą być również niezwykle odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne, skrajne temperatury, kwasy, oleje, smary, tłuszcze oraz otarcia, które mogłyby powstać na przykład w czasie transportu.

Przywieszki najczęściej wykonujemy z takich materiałów jak:

  • poliester (PET),
  • winyl (PVC),
  • polietylen (PE),
  • polipropylen (PP),
  • poliamid (PI),
  • Valeron,
  • Polyart,
  • karton,
  • aluminium.

Nowoczesne przywieszki syntetyczne z racji swojej niezwykłej trwałości doskonale sprawdzają się w różnorodnych gałęziach gospodarki – począwszy od ogrodnictwa (w którym wykorzystuje się je do znakowania roślin, krzewów czy drzewek), poprzez metalurgię i przemysł stoczniowy (oznaczanie wyrobów stalowych), branże motoryzacyjną, budowlaną i elektroniczną (oznaczanie wiązek przewodów), a skończywszy na branżach meblowej i obróbki drewna (oznaczanie palet oraz kształtowników drewnianych).

Grubość przywieszek każdorazowo dobieramy do ich przeznaczenia. Mogą być zadrukowane zarówno z jednej strony, jak i z obu oraz mieć różne rozmiary i kształty.

Jeśli zaś mówimy o przywieszkach kartonowych, to branżą, która najczęściej wykorzystuje ich walory, jest produkcja odzieży. Umieszcza się na nich nazwę ubrania, informacje na temat konserwacji oraz cenę i kod kreskowy właściwy dla systemu sprzedaży. Przywieszki wykonane z kartonu są mniej trwałe, jednak w przypadku odzieży ich trwałość nie jest priorytetem. W tej sytuacji znacznie ważniejsza jest cena – niższa niż w przypadku przywieszek wykonanych z materiałów syntetycznych. Stąd też popularność przywieszek kartonowych w różnego rodzaju sieciach odzieżowych produkujących mniejsze i większe ilości ubrań.

Każdorazowo rekomendujemy przetestowanie zaproponowanych przez nas rozwiązań.

Materiały oferujemy w rolkach dopasowanych do drukarki klienta. A sam proces zadruku odbywa się z użyciem kalk żywicznych lub woskowo-żywicznych.

Przywieszki bezklejowe Gliwice
Przywieszki bezklejowe o różnych kształtach w Gliwicach
Przywieszki bezklejowe Gliwice
Odporne przywieszki bezklejowe Libeli