Etykiety papierowe

Etykiety papierowe to wszechstronne i niezwykle ekonomiczne rozwiązanie, z którego korzystają zarówno duże, jak i mniejsze przedsiębiorstwa pracujące w różnych branżach. Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że ten typ etykiet to wysoka jakość za rozsądną cenę.

To rodzaj etykiet najczęściej stosowany do znakowania oraz identyfikacji. Używany jest nie tylko w procesach produkcyjnych czy branży logistycznej, ale także do oznaczania i archiwizowania dokumentów w firmach i instytucjach państwowych.

Każdorazowo dopasowujemy parametry wykonywanych etykiet do środowiska, w jakim mają być one wykorzystywane – temperatury, wilgotności oraz rodzaju powierzchni. Produkowane przez naszą firmę etykiety papierowe są przeznaczone do wszystkich rodzajów drukarek termicznych oraz termotransferowych. Mamy w ofercie etykiety typu sandwich, czyli podwójnie przylepne.

Dostępne etykiety papierowe:

 • termotransferowe z połyskiem,
 • termotransferowe z półpołyskiem,
 • termotransferowe matowe,
 • termiczne eco,
 • termiczne top,
 • termiczne Bisfenoll Free ( etykiety wolne od bisfenolu )
 • etykiety w arkuszach A4/A5

Rodzaj kleju (kauczukowy, akrylowy) jest dostosowany do wymagań klienta.

Wykonujemy etykiety w dowolnym rozmiarze, kształcie i kolorze wydruku. Możliwe jest także ich spersonalizowanie poprzez wykonanie perforacji albo nacięć poprzecznych lub wzdłużnych.

Etykiety wykonane z papieru wykorzystują różne gałęzie przemysłu:

 • spożywcza,
 • RTV i AGD,
 • tekstylna,
 • logistyczna,
 • elektroniczna,
 • motoryzacyjna i inne.

Na tego typu etykietach drukujemy najczęściej:

 • logo klienta,
 • kody kreskowe produktów,
 • numery seryjne produktów,
 • daty ważności oraz przydatności do spożycia,
 • rozbudowane informacje o składnikach odżywczych produktów i ich kaloryczności,
 • grafiki i rysunki,
 • zadruk etykiet z bazy danych,
 • inne teksty w różnych kolorach i czcionkach.
Etykiety papierowe Gliwice Libeli
Etykiety papierowe od Libeli
Etykiety papierowe półbłysk Gliwice Libeli
Etykiety papierowe (półbłysk)

Etykiety papierowe

Z oferty na wydruk etykiet papierowych chętnie korzystają przedsiębiorstwa z pełnego przekroju dziedzin gospodarki. Zarówno małe, jak i duże firmy potrzebują tanich i uniwersalnych rozwiązań, dzięki którym będą mogły efektywnie zarządzać stanami magazynowymi.

Etykiety papierowe nieustannie dowodzą swojej przydatności dla podmiotów gospodarczych, stanowiąc element systemu identyfikacji towarów. Warto jednak pamiętać, że funkcje papierowych etykiet nie są ograniczone do nadruku samych kodów kreskowych. W Libeli Labels przykładamy szczególne znaczenie do personalizowania naszych produktów pod kątem profilu działalności firmy klienta.

Technologię produkcji etykiet i metody nadruku dostosowujemy do ich przeznaczenia. Dzięki technologii druku termotransferowego, etykiety papierowe z nadrukiem zyskują doskonałą odporność na wysokie amplitudy temperatur, wilgoć, czy intensywne nasłonecznienie. Jesteśmy drukarnią etykiet papierowych nadających się do stosowania nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych, lecz również na zewnątrz. Każdy wykonany u nas nadruk wyróżnia się doskonałym pokryciem barwnym i wysoką rozdzielczością. Są to kluczowe cechy dla usprawnienia działania czytników kodów kreskowych. Oprócz parametrów czysto technicznych, kładziemy duży nacisk na personalizację projektu graficznego. Papierowe etykiety mają udowodnione znaczenie marketingowe i stwarzają możliwość wyróżnienia się spośród konkurencji.

Etykiety papierowe samoprzylepne

Oferujemy usługi wykonania nadruku na papierowych etykietach samoprzylepnych, stosowanych w wielu sektorach gospodarki. Drukarnia etykiet papierowych Libeli Labels to centrum realizacji najbardziej wymagających zleceń, które przyjmujemy od klientów z terenu całej Polski. Drukowane u nas etykiety papierowe samoprzylepne świetnie sprawdzają się w procesie znakowania jednostkowych opakowań.

Zalety papierowych etykiet dostrzegają także firmy wysyłkowe, które potrzebują skutecznych narzędzi do szybkiej identyfikacji przesyłek. Zintegrowanie mocnego kleju z etykietą otwiera nowe możliwości dla pracowników hal magazynowych i punktów logistycznych. Ogromna dynamika pracy w tego typu placówkach sprawia, że to właśnie samoprzylepne etykiety okazują się optymalnym narzędziem do znakowania dużych partii towaru. Rozmiar etykiety papierowej podlega indywidualnym ustaleniom już na początkowych etapach gromadzenia informacji o zleceniu.

Pozostajemy otwarci na nowe wyzwania, zawsze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Drukujemy proste etykiety papierowe z kodem kreskowym, oraz etykiety informacyjne w większym rozmiarze. W papierowych etykietach często umieszczone są numery seryjne partii produktowej, ciekawe elementy graficzne, czy praktyczne informacje o składzie produktu lub sposobie jego użytkowania. Zapraszamy do skorzystania z ogromnych możliwości, jakie etykiety papierowe samoprzylepne dostarczają dla różnych gałęzi biznesu.

W Libeli Labels zgromadziliśmy ekspertów w dziedzinie projektowania i zadruku etykiet, których pracę wspiera rozbudowany park maszynowy, gotowy do poradzenia sobie z najtrudniejszymi zadaniami.

Etykiety papierowe z nadrukiem

Etykiety z kreatywnym nadrukiem integrują skuteczny marketing z funkcjami informacyjnymi i identyfikującymi. Stworzenie ciekawego projektu graficznego na jednostkowym produkcie to pierwszy krok do wzbudzenia zainteresowania u klienta. W ofercie drukarni etykiet papierowych Libeli Labels znajdziesz wszystko, co niezbędne do wdrożenia nietuzinkowego systemu oznakowań. Pracujemy na najnowszych technologiach i wydajnych maszynach drukujących, co pozwala nam obniżyć koszt realizacji usługi. Wyróżniamy się krótkimi terminami wykonania zlecenia, stwarzając tym samym szanse na szybkie uruchomienie nowego systemu etykiet w Twojej firmie.

Drukarnia etykiet papierowych Libeli Labels

Nasza oferta etykiet papierowych obejmuje drukowanie termotransferowe z połyskiem lub matowe, oraz druk termiczny. Rodzaj stosowanego kleju pozostaje zależny do wymagań zamawiającego. Proponujemy fachową pomoc doradczą, wspierając klientów w wyborze optymalnego rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich potrzeb, które nigdy nie pozostaną bez odpowiedzi.