Kalki do drukarek termotransferowych

W celu zapewnienia naszym klientom możliwie najbardziej kompleksowej usługi oferujemy nie tylko produkowane przez nas czyste etykiety papierowe i foliowe, ale także wysokiej jakości kalki termotransferowe. Dzięki temu, że mamy w ciągłej sprzedaży kalki dopasowane do wszystkich modeli drukarek termotransferowych, klienci mogą w jednym miejscu zaopatrzyć się w idealnie dobrane do ich potrzeb etykiety oraz materiały eksploatacyjne.

Zapewniamy kalki najlepszych producentów, m.in. marek KURZ, DNP oraz Zebra. Charakteryzują się one doskonałą jakością i trwałością nadruku. Ponadto mają właściwości antystatyczne, dzięki czemu praca z nimi jest prosta i łatwa, a dodatkowo ich używanie chroni głowicę drukarską i wydłuża jej żywotność.

Rodzaje taśm, spośród których można wybierać, to:

  • woskowe (wax), woskowo-żywiczne (wax-resin), żywiczne (resin) do głowic płaskich – czarne i kolorowe,
  • żywiczne do wszywek (textile) – czarne i kolorowe,
  • woskowo-żywiczne (wax-resin) do głowic typu near edge.

Sprzedawane przez Libeli taśmy posiadają uznane w branży certyfikaty, takie jak: CSA, UL, FDA, RoHS oraz ISEGA, które potwierdzają zarówno wysoką jakość wykonania samych kalk, jak i doskonałą jakość wydruków, jakie za ich pomocą możemy uzyskać. W celu lepszej ochrony środowiska i zdrowia człowieka przed zagrożeniami, jakie mogą stanowić substancje chemiczne, oferujemy produkty zgodne z rozporządzeniem REACH SVHC.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży potrafimy znacząco zoptymalizować proces drukowania etykiet w każdej firmie poprzez dobranie kalki, która będzie odpowiednia do różnego typu materiałów. Mamy także możliwość wyposażenia każdego przedsiębiorstwa w kompleksowe rozwiązania pozwalające na przygotowanie potrzebnych oznakowań we własnym zakresie. Korzysta z nich już wielu zadowolonych klientów.