Czytniki kodów QR / Skanery kodów kreskowych

Oferujemy wysokiej klasy skanery kodów kreskowych i QR renomowanych firm. W wielu branżach niezbędna jest codzienna rejestracja różnego typu danych zawartych w tych kodach. Sprzedawane przez nas skanery działają niezawodnie, a praca dzięki nim przebiega błyskawicznie.

Urządzenia są także łatwe w codziennej obsłudze nawet dla mniej doświadczonych pracowników. Procesy konfiguracji, wdrażania i eksploatacji oraz zarządzania przebiegają płynnie i pozwalają na usprawnienie pracy. Klienci cenią sobie wygodę, jaką zapewniają wysokiej jakości skanery kodów produkowane przez liderów w branży, a sprzedawane przez Libeli.

Czytnik ręczny kodów kreskowych Zebra DS3608 Gliwice Libeli
Czytnik ręczny kodów kreskowych Zebra DS3608
Skaner kodów kreskowych Gliwice Libeli
Czytnik kodów kreskowych Motorola DS4800

Kody kreskowe i QR na stałe zagościły w branży produkcyjnej, handlowej oraz magazynowej. Nie tylko ułatwiają pracę oraz przyspieszają obsługę klienta, ale też pozwalają zachować większą kontrolę nad produktami. A dokładna wiedza na temat stanu magazynowego umożliwia z kolei podejmowanie trafniejszych decyzji biznesowych. Nie wspominając już o utrzymaniu porządku na zapleczu. Czytnik kodów QR musi być przy tym wytrzymały, wydajny i łatwy w obsłudze. Tylko niezawodny sprzęt będzie faktyczną pomocą w przedsiębiorstwie. Dlatego polecamy przyjrzeć się wysokiej jakości urządzeniom, które wprowadziliśmy do naszej oferty.

Trwały czytnik QR

Znajdujące się w naszym asortymencie czytniki powstają przy użyciu wysokogatunkowych materiałów. Dotyczy to zarówno obudowy z tworzyw sztucznych, jak i elektroniki. Dzięki temu stają się odporne na uszkodzenia mechaniczne, o które nietrudno w warunkach pracy na magazynie czy w handlu. Przypadkowe uderzenia mogłyby pozostawić zniekształcenia na obudowie i w ten sposób sprawić, że skanowanie QR przestanie być możliwe. Na szczęście trwała obudowa minimalizuje to ryzyko praktycznie do zera.

W zależności od modelu, czytniki mogą pracować w temperaturze od -20℃ do nawet 50℃ i przy dopuszczalnej wilgotności otoczenia między 5% a 95%. Sprawdzą się więc doskonale także w trudnych warunkach na produkcji. Szczelna obudowa zapobiega przedostawaniu się wilgoci do skanera kodów. Równie dobrze chroni przed drobnymi zanieczyszczeniami (takimi jak pył, kurz), które spowalniają działanie elektroniki.
H2 Intuicyjny czytnik kodów kreskowych
Niezwykle ważnym czynnikiem wpływającym na komfort użytkowania, ale też efektywność skanowania, jest prostota obsługi. Pod tym względem prezentowane bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych z pewnością nie zawiodą. Każda ich funkcja została bardzo dobrze opisana. Na dodatek większość zadań da się wypełnić za pomocą zaledwie paru kliknięć. A wbudowane ustawienia sprawdzą się w wielu przypadkach ze względu na popartą badaniami optymalizację.

Czytnik kodów o wysokiej wydajności

Odczytanie powinno odbywać się niemal natychmiast po nakierowaniu urządzenia na kod kreskowy lub QR. W przeciwnym razie zamiast pomagać, skaner QR utrudniałby codzienną pracę. Dlatego postawiliśmy wyłącznie na sprawdzone marki, które gwarantują wysoką wydajność sprzętu. Czytniki kodów kreskowych potrafią wykonać nawet kilkadziesiąt tysięcy operacji na jednym naładowaniu. Poradzą sobie nawet z niewyraźnie napisanymi informacjami. A to ma bezpośrednie przełożenie także na ich efektywność.

Czytnik kodów kreskowych bezprzewodowy Zebra DS3608

Szczególnej uwadze polecamy jeden z dostępnych u nas modeli. Skaner Zebra DS3608 jest jednym z najchętniej wybieranych urządzeń w ofercie. Wynika to z jego wszechstronności. Został bowiem wyposażony w wiele nowoczesnych funkcji. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim tryb skanowania wszystkich informacji z etykiet zawierających wiele kodów kreskowych lub jedynie kody wybranego typu. To znacząco ułatwia pracę z czytnikiem kodów.
Ponadto model DS3608 posiada wzór celujący, który pozwala na bezbłędną rejestrację kodów kreskowych na jednej bądź wielu listach pobrań. Do tego dochodzi możliwość indywidualnego dostosowania sygnalizacji czytnika QR, włącznie z powiadomieniami wizualnymi i dźwiękowymi.

Warto też zauważyć, że urządzenie jest wyjątkowo wytrzymałe. Testy wykazały, że skaner Zebra jest w stanie przetrwać bez żadnego uszczerbku upadek z wysokości 2,4 m. Z kolei jego wydajność – ponad 70 tys. skanów na przy jednej naładowanej baterii – ogranicza przerwy w odczytywaniu kodów 1D i 2D.

Skaner kodów Motorola DS4800

Drugim ciekawym sprzętem w naszym asortymencie jest Motorola DS4800. Już na pierwszy rzut oka widać, że ma się do czynienia z urządzeniem marki premium. Doskonała estetyka i przemyślana konstrukcja to zdecydowane wyróżniki tego czytnika kodów QR. Dlatego znajduje swoje zastosowanie głównie w handlu, gdzie stanowi doskonałe uzupełnienie aranżacji wnętrza sklepu.
Walory estetyczne nie są jedynym powodem, dla którego warto po niego sięgnąć. Oprócz tego skaner kodów Motorola DS4800 ma wbudowaną inteligentną technologia rejestracji obrazów PRZM, która przyspiesza dekodowanie danych z kodów 2D. Poradzi sobie nie tylko z informacjami drukowanymi na etykietach, ale też smartfonach. Co więcej, z tym czytnikiem QR bez problemu można odczytać nawet uszkodzone bądź znajdujące się pod folią kody.

Czytnik kodów paskowych w dobrej cenie

Nasza oferta została doceniona przez klientów głównie za jakość udostępnianych produktów. To jednak niejedyna nasza zaleta. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby czytniki QR nie kosztowały zbyt wiele. Atrakcyjna cena to wynik dobrej współpracy z dostawcami. Dzięki temu nasi klienci otrzymują rewelacyjny sprzęt dla swojego biznesu bez obciążania firmowego budżetu.
Więcej informacji na temat asortymentu udzielimy podczas rozmowy telefonicznej lub mailowej. Odpowiemy na pytania związane ze skanowaniem QR oraz innymi kwestiami. Zachęcamy do kontaktu!