Drukarki etykiet

Prowadzimy sprzedaż profesjonalnych urządzeń przeznaczonych do druku przemysłowego. Innowacyjne rozwiązania oferowane przez topowych producentów sprawiają, że samodzielny wydruk niezbędnych etykiet jest możliwy niezależnie od ilości, jakiej klient potrzebuje. To drukarki, które charakteryzują się doskonałą jakością w stosunku do ceny i nieustannie wyznaczają nowe standardy w branży.

Drukarki oferowane przez Libeli służą do przygotowania etykiet wykorzystywanych w różnych branżach oraz różnego rodzaju działaniach przedsiębiorstwa.

Przygotowanie etykiet może być potrzebne podczas takich prac jak:

  • zamówienia,
  • produkcja,
  • kompletowanie,
  • wysyłka,
  • przeładunek,
  • inwentaryzacja,
  • obsługa zaplecza i logistyka zwrotna.

Istnieje możliwość zarówno zakupu pojedynczego urządzenia, jak i skompletowania zestawu dopasowanego do potrzeb klienta.

Drukarka etykiet Citizen CLP720 Gliwice Libeli
Drukarka etykiet półprzemysłowa Citizen CLP720
Drukarka etykiety Gliwice Libeli
Drukarka etykiet przemysłowa Zebra ZT410

Prezentowane drukarki mają bardzo szerokie zastosowanie, co przydaje się w licznych branżach. Mowa zwłaszcza o produkcji, logistyce, wysyłce oraz inwentaryzacji. To jednak tylko przykłady wykorzystania drukarki do etykiet. Obecnie coraz więcej firm decyduje się na zakup tego urządzenia na własność, a najlepsze modele można znaleźć w naszej ofercie.

Dlaczego warto mieć drukarkę etykiet na własność?

Ręczne tworzenie etykiet należy już do przeszłości. Dzisiaj nawet niewielkie firmy wolą posiadać choćby podstawową wersję drukarki. Wynika to z faktu, że maszyna do drukowania naklejek pozwala na stworzenie czytelnej etykiety, którą każdy bez problemu zrozumie. Tego nie zagwarantuje nawet najładniejszy charakter pisma. Poza tym odręczne pisanie jest po prostu mało wydajne.

Dobry wygląd etykiety ma znaczenie marketingowe. Przedsiębiorstwa stosujące tego typu drukarki uznawane są za profesjonalne. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, w których nakleja się spersonalizowane etykiety.

A to prowadzi do bardzo ważnej funkcji urządzenia. Drukarka etykiet samoprzylepnych może być obsługiwana przez program obsługujący wysyłki bądź innego rodzaju aplikacje. W efekcie zaprojektowanie etykiety zajmuje znacząco mniej czasu. Wystarczy skopiować dane adresowe i inne informacje, które mają znaleźć się na naklejce. Co więcej, drukarka etykiet z powodzeniem przeniesie na materiał firmowe logo, infografiki czy kod kreskowy. Możliwości są nieograniczone.

Drukarka etykiet samoprzylepnych w naszej ofercie

Polecamy szczególnej uwadze dwa modele drukarek, które znajdują się w naszym asortymencie. Pierwszą z nich jest Citizen CLP720. Wyróżnia się łatwością obsługi oraz serwisowania. Ponadto drukarka termotransferowa marki Citizen posiada wbudowany mechanizm ARCP, dzięki któremu umożliwia szybki oraz czytelny wydruk. Z kolei tryb czuwania ogranicza zużycie energii w momencie, gdy nie korzysta się z maszyny. Ze względu na wymienione powyżej zalet, drukarka do naklejek CLP720 zalicza się do urządzeń klasy premium.

Druga maszyna cieszy się równie dużą popularnością. Drukarka Zebra ZT410 cechuje się drukiem szerokim na 104 mm, rozdzielczością 200 dpi oraz intuicyjnym wyświetlaczem LCD z wygodną klawiaturą. Na dodatek można ją doposażyć w głowicę 300 lub 600 dpi, odklejak, obcinak czy klawiaturę KDU. To wszystko sprawia, że drukarka Zebra stanowi jeden z najchętniej wybieranych sprzętów do celów profesjonalnych.

Zalety maszyn do drukowania naklejek

Wszystkie modele w naszej ofercie są zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami w branży, dlatego można na nie liczyć w każdej sytuacji. Niezawodność, wysoka jakość wydruku oraz szybkość pracy to najważniejsze atuty, którymi wyróżnia się fachowa drukarka etykiet. Na uwagę zasługuje też ich atrakcyjna cena. Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości.

Która drukarka do naklejek sprawdzi się najlepiej?

Wybór urządzenia nie sprowadza się jedynie do modelu i producenta. Warto też zastanowić się nad technologią wydruku. Jaka drukarka do etykiet samoprzylepnych jest najlepsza? To zależy od potrzeb danej firmy.

Drukarka termiczna przyda się w przedsiębiorstwach, które szybko wysyłają paczki, a czas ich dotarcia do adresata nie przekracza kilkunastu dni. Ta technologia opiera się bowiem na wypalaniu danych na etykiecie, co eliminuje konieczność zużywania tuszu i innych materiałów eksploatacyjnych.

Z kolei drukarka termotransferowa tworzy naklejki przy użyciu taśmy oraz barwnika. W efekcie druk jest znacznie trwalszy, a także odporny na działanie szkodliwych czynników środowiskowych (np. promieniowania UV). Oznacza to, że etykieta pozostanie widoczna nawet po kilku miesiącach od momentu jej stworzenia i wysłania paczki. Można więc magazynować towary bez obawy o ich identyfikację w późniejszym terminie.

Pomoc w wyborze modelu drukarki do etykiet

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego odpowiemy na każde pytanie. Nasze doświadczenie pozwoli doradzić wybór najlepszego dla Państwa firmy sprzętu. Dzięki temu maszyna do drukowania naklejek z pewnością spełni wszelkie wymagania.