Etykiety magazynowe

Każdy magazyn musi być dokładnie rozplanowany i uporządkowany. Od doskonałego oznakowania poszczególnych dróg transportowych, regałów i półek zależy wydajność pracowników. Dlatego też etykiety magazynowe stanowią nieocenioną pomoc zarówno podczas przyjmowania towarów do magazynu, jak i w trakcie ich późniejszego składowania i wysyłki do klientów.

Odpowiednie oznaczenia skracają czas dostępu do informacji, a to w konsekwencji przekłada się na wyniki osiągane przez całe przedsiębiorstwo. W tej sytuacji nie dziwi fakt, że bez właściwie przygotowanych etykiet z kodami kreskowymi, nośnością regałów czy oznaczeniem miejsca magazynowego nie może się obejść właściwie żaden magazyn.

Libeli oferuje doskonałej jakości etykiety magazynowe wykonane zarówno z wysokiej jakości poliestru, jak i polietylenu.

Charakteryzują się one dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne oraz doskonałą czytelnością bez względu na okoliczności. W magazynach wysokiego składowania rekomendujemy zastosowanie specjalnego typu etykiet wykonanych z folii retroreflective. Tego typu etykiety posiadają specjalną odblaskową powierzchnię, która pozwala na właściwy odczyt kodów kreskowych przez czytniki pracujące z dużych odległości.

Rodzaje oznaczeń stosowane w magazynach:

  • etykiety lokalizacyjne wyposażone w kod kreskowy,
  • etykiety lokalizacyjne bez kodu kreskowego,
  • etykiety informujące o maksymalnej nośności regałów,
  • oznaczenia rzędów regałów,
  • oznaczenia dróg ewakuacyjnych,
  • inne oznakowania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Zależnie od potrzeb klienci mają możliwość zakupu w naszej firmie zarówno etykiet czystych przeznaczonych do samodzielnego zadruku, jak i etykiet zadrukowanych na podstawie dostarczonej specyfikacji. Ponadto w przypadku kiedy drukowanie ma się odbywać w przedsiębiorstwie klienta, ma on możliwość zakupu w Libeli idealnie dopasowanej drukarki oraz materiałów eksploatacyjnych zapewniających jej optymalną pracę na różnego typu materiałach. Pracując w branży etykietowania od wielu lat, dysponujemy odpowiednią wiedzą, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami, aby rozwiązania, które z naszą pomocą wybiorą, doskonale spełniały ich oczekiwania.

Etykiety Gliwice
Etykiety magazynowe (Gliwice)
Etykiety Gliwice
Libeli w Gliwicach oferuje doskonałej jakości etykiety magazynowe