W swojej codziennej pracy łączymy wizje i potrzeby klientów z naszą wiedzą,  doświadczeniem i otwartym podejściem. Z takiego połączenia rodzą się zarówno projekty klasyczne, jak i niestandardowe, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

Możesz być pewien, że zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania dla konkretnej powierzchni aplikacji. Dopasujemy rodzaj materiału, kleju oraz metody zadruku do Twoich potrzeb. Wszystko po to, abyś otrzymał produkt spełniający swoje funkcje w stu procentach. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze: na prowadzeniu biznesu – ponieważ masz pewność, że zlecasz pracę nad znakowaniem doświadczonym specjalistom.

Nasze cechy

  • terminowość,
  • najwyższa jakość produktów,
  • nieszablonowe podejście do projektów,
  • fachowa pomoc i doradztwo.

Wiedza i doświadczenie, jakie nasz zespół zdobył przez lata pracy w branży automatycznej identyfikacji, własne biuro projektowe oraz park maszynowy wyposażony w zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalają nam na nowatorskie podejście do rozwiązywania problemów klientów w zakresie etykietowania.

Zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Pyskowicach.

Gwarancja jakości

Posiadamy międzynarodową certyfikację ISO 9001:2015 w zakresie projektowania, wdrażania i produkcji gotowych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów w celu identyfikacji wyrobów wraz z handlem produktami komplementarnymi.

Dowiedz się więcej jak zarządzamy jakością w LIBELI.