Etykiety gwarancyjne

Etykiety ulegające zniszczeniu mają za zadanie zabezpieczenie przed nieuprawnionym dostępem lub próbą fałszerstwa. Jest to produkt, który błyskawicznie ukazuje próbę manipulacji, ponieważ nie ma możliwości usunięcia go w całości. Te etykiety zależnie od rodzaju kruszą się i łamią lub rozwarstwiają.

Etykiety ulegające zniszczeniu Gliwice
Etykiety łamliwe, ulegające zniszczeniu (Gliwice)
Etykiety ulegające zniszczeniu Gliwice Libeli
Etykiety kruszące się, ulegające zniszczeniu (Libeli)

Etykiety kruszące się i łamliwe

Przy próbie manipulacji etykieta tego typu zgodnie ze swoją nazwą kruszy się oraz łamie. Bardzo mocno przylega do podłoża, na którym została umieszczona, co sprawia, że niemożliwe jest całkowite jej usunięcie. Rekomendujemy zastosowanie jej na płaskich powierzchniach, ponieważ w przypadku krzywizn etykieta może ulec samoistnemu uszkodzeniu, a więc nie spełni swojego zadania.

Dostępne kolory tego rodzaju etykiet to biały oraz metaliczny srebrny.

Przeznaczenie:

  • profesjonalne zabezpieczanie różnego typu urządzeń elektronicznych, np. zaklejanie otworów uniemożliwiające otwarcie obudowy sprzętu,
  • plomby gwarancyjne oraz tabliczki znamionowe z numerem seryjnym produktu oraz logo producenta,
  • oznakowanie reklamowe,
  • znakowanie środków trwałych w firmach i instytucjach.

Etykiety rozwarstwiające się

Tego rodzaju etykiety zbudowane są z wielu warstw, dzięki czemu próba ich zerwania kończy się rozwarstwieniem. Nie bez znaczenia w tym procesie jest także użycie bardzo silnych klejów. W naszej ofercie znajdują się etykiety rozwarstwiające się wykonane z różnorodnych materiałów, tj. foliowe, holograficzne czy papierowe.

Każda z tych etykiet jest stosowana do innego rodzaju zadań:

  • Etykiety foliowe – służą do bieżącego zabezpieczania kartonów, pudeł, opakowań, czyli wszędzie tam, gdzie od etykiet wymaga się większej odporności na przypadkowe uszkodzenia, które mogą powstać w transporcie.
  • Etykiety papierowe – rozwiązanie najtańsze, wybierane często właśnie ze względów ekonomicznych. Podobnie jak etykiet foliowych, używa się ich do zabezpieczania przesyłek. Jednakże należy pamiętać, że w tym przypadku ryzyko nieumyślnego uszkodzenia w czasie przewozu znacząco wzrasta.
  • Etykiety holograficzne – to etykiety papierowe, które zostały pokryte warstwą hologramu. Klienci wybierają je najczęściej w sytuacji, kiedy etykieta ma pełnić dodatkowo funkcję estetyczną.

W przypadku zapotrzebowania na etykiety ulegające zniszczeniu dobieramy materiał każdorazowo do potrzeb klienta oraz okoliczności, w jakich dana etykieta ma być wykorzystywana.

Doświadczenie pozwala nam proponować sprawdzone rozwiązania, a bogate zaplecze materiałowe i własny park maszynowy sprawiają, że jesteśmy w stanie przygotować także produkty niestandardowe.

Etykiety rozwarstwiające się Gliwice
Etykiety rozwarstwiające się dostępne w Gliwicach
Etykiety ulegające zniszczeniu Gliwice
Etykiety holograficzne ulegające zniszczeniu (Gliwice)